моторные-масла

Які типи моторних олив бувають?

Моторна олива вважається одним із найбільш необхідних матеріалів для повноцінної роботи усього транспортного засобу. Вся справа у тому, що внутрішні компоненти силової установки у процесі експлуатації здатні виходити із ладу раніше встановленого терміну за рахунок сильного тертя. Саме тому для забезпечення злагодженої та безперебійної роботи мотору необхідно обов’язково використовувати спеціальну рідину, придбати яку можна на сайті профільної компанії.

Перш ніж здійснити покупку доведеться спочатку ознайомитися із деякою інформацією. Вся справа у тому, що для кожного окремого транспорту необхідно використовувати відповідний матеріал, який повністю відповідає типу та особливостям силового агрегату. Саме тому для отримання детальної інформації із цього приводу необхідно ознайомитися із технічною документацією до авто.

Сучасний ринок пропонує велику кількість моторних олив, які в свою чергу мають зовсім різний хімічний склад. Саме тому тут виділяють мінеральні, синтетичні та напівсинтетичні продукти.

Якщо казати про мінеральне масло, воно має доволі високу в’язкість. Саме тому його доводиться замінювати частіше. До того ж такий продукт може використовуватися для двигунів із карбюраторними системами.

Наступним варіантом вважається синтетична моторна олива, яка в свою чергу має декілька інші показники. Тут справа йде про низьку в’язкість, великий експлуатаційний період, максимальний захист силової установки при використанні у екстремальних режимах. Але при цьому хочеться сказати, що це доволі дорогий продукт. Безумовно, він не потребує частої заміни, за рахунок чого автомобіліст може значно зекономити кошти. Насправді така олива вважається ідеальним варіантом для машин із сучасними моторами, які мають велику потужність.

Напівсинтетичні матеріали мають переваги двох попередніх варіантів. При цьому вони ідеально підходять для використання у будь-яких силових установках, незалежно від їх типу та особливостей. До того ж це справді ідеальний за вартістю та показникам продукт, який може придбати кожен водій для власного авто.

Також, обираючи масло для двигуна, необхідно розібратися із його в’язкістю. Вся справа у тому, що для кожної окремої пори року доведеться використовувати відповідне масло. Наприклад, для літнього часу оптимальним варіантом вважається літня олива. Для зимового часу підходить зимовий продукт, здатний зберігати свої показники при низьких температурах. Але при цьому також існує олива, яка підходить для використання на протязі усього року. Тут справа йде про усе сезоні масла, які також здатні зберігати свої характеристики при різних температурах.


Share via
Copy link